Dřevěný truhlík s tabulkou pro psaní křídou, uvnitř s černou fólií, 62x21,5x17cm, český výrobek
Kód: 45189-00Související produkty
Tmavě mořený smrkový obal pro 60cm truhlík Dřevěný obal na truhlík tmavý 62 cm z masivního smrku, mořený do teplého hnědého odstínu. Vyrobený v chráněné dílně AMADEA v Česku....
Dřevěný obal s květináči s motivem kosočtverců, 47x17x15cm český výrobek
Betonový květináč odlehčený - hladký, 33x33x50,5cm, český výrobek
Dřevěný obal na květináč tmavý, 27x27x21 cm Český výrobek
Dřevěný obal na tři květináče s motivem kosočtverců, 47x17x15cm český výrobek
Dřevěný obal s truhlíkem s ptáčky, 62x21,5x17cm, český výrobek
Dřevěný závěsný obal s květináčem se srdcem, 27x27x21 cm, český výrobek
Dřevěný obal s květináči s motivem kosočtverců, 32x17x15cm český výrobek
Dřevěný obal na dva květináče s motivem kosočtverců, 32x17x15cm
Dřevěný obal s květináčem s motivem krajky, 17x17x15cm český výrobek
Detailní popis produktu
Dřevěný truhlík je vyrobený z masivního smrkového dřeva a má přírodní barvu. Horní příčka je natřená tabulovou barvou. Pro snadné zapamatování zasazené rostlinky, lze na tuto příčku napsat název křídou. Truhlík je ozdobou nejen do interiéru, ale využití nalezne i v zastřešeném exteriéru. Vnější rozměr 62x21,5x17cm. Vnitřní rozměr 60x19,5x16cm. Truhlík je uvnitř opatřen černou fólií o tloušťce 150 mikronů. Fólie je z hygienicky nezávadného koextrudovaného polyethylenu. Jedná se o 3-vrstvou vyfukovanou fólii LDPE, která je velmi pevná a nahrazuje tak běžně vkládáný plastový truhlík. Český výrobek
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřevěné květináče a truhlíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.36 kg |
| EAN: | 8592429451898 |
| Barva: | Přírodní |
| Délka: | 62 cm |
| Šířka: | 21.5 cm |
| Výška: | 17 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Materiál: | Dřevo |
| Velikost: | 62 cm |
| Dřevina: | Smrk masiv |
Dřevěný obal na květináč s motivem kosočtverčů, 17x17x15cm český výrobek
Dřevěný truhlík s tabulkou pro psaní křídou, uvnitř s černou fólií, 52x21,5x17cm, český výrobek
Dřevěný obal s truhlíkem se srdcem - tmavý, 62x21,5x17cm český výrobek
Dřevěný obal na květináč se srdcem tmavý, 17x17x15cm Český výrobek
Dřevěný obal na truhlík tmavý, 52x21,5x17cm, český výrobek
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



