Dřevěný obal s květináčem, 32x32x24cm Český výrobek
Kód: 40943-00Související produkty
Dřevěný obal s truhlíkem se srdcem bílý, 62x21,5x17cm Český výrobek
Dřevěná bedýnka na bylinky z masivního dřeva s možností popisu, 24x14x11,5 cm (délka/šířka/výška), český výrobek.
Dřevěný obal na dva květináče s motivem kosočtverců, 32x17x15cm
Dřevěný obal na truhlík tmavý, 52x21,5x17cm, český výrobek
Dřevěný obal na květináč s motivem kosočtverčů, 17x17x15cm český výrobek
Dřevěný obal na dva květináče s motivem krajky, 32x17x15cm český výrobek
Dřevěný obal na truhlík se srdcem bílý, 52x21,5x17cm Český výrobek
Detailní popis produktu
Dřevěný obal s květináčem je vyrobený z masivního smrkového dřeva bez povrchové úpravy. Vnější rozměr 32x32x24 cm. Vnitřní rozměr 26x26x24 cm. Součástí výrobku je samozavlažovací květináč o rozměrech 30x30x24, který dobře zapadne a drží v obalu. Český výrobek
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřevěné květináče a truhlíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.69 kg |
| EAN: | 8592429409431 |
| Barva: | Přírodní |
| Délka: | 32 cm |
| Šířka: | 32 cm |
| Výška: | 24 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | Dřevo |
| Velikost: | 32 cm |
| Specifikace: | český výrobek |
| Dřevina: | Smrk masiv |
Dřevěný obal na květináč tmavý, 27x27x21 cm Český výrobek
Dřevěný závěsný obal s květináčem se srdcem, 27x27x21 cm, český výrobek
Dřevěný obal s květináči s motivem krajky, 32x17x15cm český výrobek
Dřevěný obal na truhlík se srdcem bílý, 62x21,5x17cm Český výrobek
Vneste do svého domova nebo zahrady kousek přírody a tepla domova. Dřevěný obal na truhlík se srdcem je nejen praktickým doplňkem, ale i krásnou dekorací. Tmavé provedení působí...
Dřevěný obal s květináči s motivem kosočtverců, 47x17x15cm český výrobek
Betonový truhlík odlehčený - hrubý, 53x22,5x17,5 cm, český výrobek
Dřevěný obal na truhlík se srdcem, 52x21,5x17cm český výrobek
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



