Dřevěný obal na květináč se srdcem tmavý, 27x27x20 cm Český výrobek
Kód: 41151-00Související produkty
Dřevěná bedýnka na bylinky z masivního dřeva s možností popisu, 24x14x11,5 cm (délka/šířka/výška), český výrobek.
Dřevěný obal na truhlík se srdcem bílý, 52x21,5x17cm Český výrobek
Dřevěný obal na truhlík, 62x21,5x18cm
Dřevěný závěsný obal na květináč se srdcem tmavý, 27x27x21 cm, český výrobek
Dřevěný obal s truhlíkem se srdcem bílý, 62x21,5x17cm Český výrobek
Dřevěný obal na truhlík s ptáčky, 52x21,5x17cm, český výrobek
Dřevěný závěsný obal na květináč se srdcem, 27x27x21 cm, český výrobek
Dřevěný obal s květináči s motivem kosočtverců, 32x17x15cm český výrobek
Dřevěný obal na dva květináče s motivem krajky, 32x17x15cm český výrobek
Detailní popis produktu
Dřevěný obal na květináč je vyrobený z masivního smrkového dřeva a namořený. Uprostřed je vyříznuté srdíčko. Vnější rozměr 27x27x20 cm. Vnitřní rozměr 25x25x20 cm. Vhodné pro samozavlažovací květináč o rozměrech 25x25x20 cm, který dobře zapadne a drží v obalu na vnitřní dřevěné příčce. Vhodný květináč naleznete v naší nabídce pod kódem 39974. Květináč není součástí balení. Není určené pro přímý styk s vodou. Český výrobek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřevěné květináče a truhlíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.99 kg |
| EAN: | 8592429411519 |
| Barva: | Hnědá |
| Délka: | 27 cm |
| Šířka: | 27 cm |
| Výška: | 20 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | Dřevo |
| Velikost: | 27 cm |
| Specifikace: | český výrobek |
| Dřevina: | Smrk masiv |
Dřevěný obal na truhlík přírodní, 52x21,5x17cm, český výrobek
Vneste do svého domova nebo zahrady kousek přírody a tepla domova. Dřevěný obal na truhlík se srdcem je nejen praktickým doplňkem, ale i krásnou dekorací. Tmavé provedení působí...
Dřevěný závěsný obal s květináčem, 27x27x21 cm, český výrobek
Dřevěný obal na tři květináče, 47x17x15cm český výrobek
Betonový truhlík odlehčený - hladký, 53x22,5x17,5 cm, český výrobek
Dřevěný obal s truhlíkem s ptáčky, 52x21,5x17cm, český výrobek
Betonový květináč odlehčený - hrubý, 33x33x50,5cm, český výrobek
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



