Dřevěný obal na truhlík se srdcem bílý, 62x21,5x17cm Český výrobek
Kód: 41258-00Související produkty
Samozavlažovací truhlík 60cm - doplněk k dřevěným obalům na květináče, nelze zakoupit samostatně
Betonový květináč odlehčený - hrubý, 33x33x50,5cm, český výrobek
Dřevěný obal na tři květináče s motivem kosočtverců, 47x17x15cm český výrobek
Dřevěný obal na květináč s motivem krajky, 17x17x15cm český výrobek
Dřevěný obal s truhlíkem, 62x21,5x17cm český výrobek
Dřevěný obal s truhlíkem se srdcem - tmavý, 62x21,5x17cm český výrobek
Dřevěný obal na květináč tmavý, 37x37x30cm Český výrobek
Dřevěný obal na tři květináče, 47x17x15cm český výrobek
Dřevěný obal na květináč s tabulkou pro psaní křídou, 17x15x17 cm český výrobek
Dřevěný závěsný obal na květináč se srdcem, 27x27x21 cm, český výrobek
Dřevěný obal na květináč tmavý, 27x27x21 cm Český výrobek
Detailní popis produktu
Dřevěný obal na truhlík je vyrobený z masivního smrkového dřeva a natřený bílou barvou. Uprostřed je vyříznuté srdce. Vnější rozměr 62x21,5x17cm. Vnitřní rozměr 60x19,5x15cm. Vhodné pro samozavlažovací truhlík o rozměrech 60x19x16,5, který dobře zapadne a drží v obalu na vnitřní dřevěné příčce. Vhodný truhlík naleznete v naší nabídce pod kódem 40669. Truhlík není součástí balení. Český výrobek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřevěné květináče a truhlíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.14 kg |
| EAN: | 8592429412585 |
| Barva: | Bílá |
| Délka: | 62 cm |
| Šířka: | 21.5 cm |
| Výška: | 17 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | Dřevo |
| Velikost: | 62 cm |
| Specifikace: | český výrobek |
| Dřevina: | Smrk masiv |
Dřevěný obal s truhlíkem s ptáčky, 62x21,5x17cm, český výrobek
Dřevěný obal na květináč s motivem kosočtverčů, 17x17x15cm český výrobek
Betonový truhlík odlehčený - hladký, 53x22,5x17,5 cm, český výrobek
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



