Dřevěné koryto na truhlík z masivního dřeva rozložené, 60x25x20,5 cm
Kód: 39455-00Související produkty
Dřevěný obal na květináč tmavý, 37x37x30cm Český výrobek
Betonový květináč odlehčený - hrubý, 33x33x50,5cm, český výrobek
Betonový truhlík odlehčený - hladký, 53x22,5x17,5 cm, český výrobek
Betonový truhlík odlehčený - hrubý, 53x22,5x17,5 cm, český výrobek
Dřevěný obal s truhlíkem se srdcem - tmavý, 62x21,5x17cm český výrobek
Dřevěný obal s květináči s motivem kosočtverců, 47x17x15cm český výrobek
Dřevěný obal s květináčem s motivem kosočtverčů, 17x17x15cm český výrobek
Dřevěný obal na květináč tmavý, 27x27x21 cm Český výrobek
Detailní popis produktu
Dřevěné koryto na květinový truhlík je vyrobeno z masivního smrkového dřeva, bez povrchové úpravy. Dodáváme ho v rozloženém stavu. Vnější rozměr je 60 x 25 x 20,5 cm. Vnitřní rozměry 50 x 15 x 15,5 cm.
UPOZORNĚNÍ - ke korytu nepasuje samozavlažovací truhlík z naší nabídky!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřevěné květináče a truhlíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 5.4 kg |
| EAN: | 8592429394553 |
| Barva: | Přírodní |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 25 cm |
| Výška: | 20.5 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | Dřevo |
| Velikost: | 60 cm |
| Specifikace: | český výrobek |
| Dřevina: | Smrk masiv |
Dřevěný truhlík s tabulkou pro psaní křídou, uvnitř s černou fólií, 52x21,5x17cm, český výrobek
Dřevěný obal na truhlík tmavý, 52x21,5x17cm, český výrobek
Dřevěný obal na květináč s tabulkou pro psaní křídou, 17x15x17 cm český výrobek
Dřevěný obal na truhlík s ptáčky, 52x21,5x17cm, český výrobek
Dřevěný obal s truhlíkem, 62x21,5x17cm český výrobek
Dřevěná bedýnka na bylinky z masivního dřeva s možností popisu, 24x14x11,5 cm (délka/šířka/výška), český výrobek.
Dřevěný obal na truhlík se srdcem, 52x21,5x17cm český výrobek
Tmavě mořený smrkový obal pro 60cm truhlík Dřevěný obal na truhlík tmavý 62 cm z masivního smrku, mořený do teplého hnědého odstínu. Vyrobený v chráněné dílně AMADEA v Česku....
Dřevěný obal s květináčem s motivem krajky, 17x17x15cm český výrobek
Dřevěný obal na truhlík přírodní, 52x21,5x17cm, český výrobek
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



