Dřevěné koryto na truhlík z masivního dřeva, 60x25x20,5 cm
Kód: 39411-00Související produkty
Dřevěný závěsný obal na květináč se srdcem, 27x27x21 cm, český výrobek
Dřevěný obal na truhlík, 62x21,5x17cm český výrobek
Dřevěný závěsný obal na květináč se srdcem tmavý, 27x27x21 cm, český výrobek
Betonový truhlík odlehčený - hladký, 53x22,5x17,5 cm, český výrobek
Dřevěný obal s truhlíkem se srdcem bílý, 62x21,5x17cm Český výrobek
Dřevěný obal na tři květináče s motivem kosočtverců, 47x17x15cm český výrobek
Dřevěný obal s truhlíkem s ptáčky, 62x21,5x17cm, český výrobek
Dřevěný obal na květináč s motivem kosočtverčů, 17x17x15cm český výrobek
Betonový květináč odlehčený - hrubý, 33x33x50,5cm, český výrobek
Vneste do svého domova nebo zahrady kousek přírody a tepla domova. Dřevěný obal na truhlík se srdcem je nejen praktickým doplňkem, ale i krásnou dekorací. Tmavé provedení působí...
Dřevěný obal na květináč se srdcem tmavý, 17x17x15cm Český výrobek
Detailní popis produktu
Dřevěné koryto na květinový truhlík je vyrobeno z masivního smrkového dřeva, bez povrchové úpravy, vnější rozměr je 60 x 25 x 20,5 cm. Vnitřní rozměry 50 x 15 x 15,5 cm.
UPOZORNÉNÍ - ke korytu nepasuje samozavlažovací truhlík z naší nabídky!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřevěné květináče a truhlíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 5.4 kg |
| EAN: | 8592429394119 |
| Barva: | Přírodní |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 25 cm |
| Výška: | 20.5 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | Dřevo |
| Velikost: | 60 cm |
| Specifikace: | český výrobek |
| Dřevina: | Smrk masiv |
Dřevěný obal na dva květináče s motivem krajky, 32x17x15cm český výrobek
Dřevěný závěsný obal s květináčem, 27x27x21 cm, český výrobek
Dřevěný obal s květináčem s motivem kosočtverčů, 17x17x15cm český výrobek
Dřevěný obal na květináč tmavý, 27x27x21 cm Český výrobek
Dřevěný obal s květináčem s motivem krajky, 17x17x15cm český výrobek
Dřevěný obal s truhlíkem se srdcem - tmavý, 62x21,5x17cm český výrobek
Dřevěná bedýnka na bylinky z masivního dřeva s možností popisu, 24x14x11,5 cm (délka/šířka/výška), český výrobek.
Tmavě mořený smrkový obal pro 60cm truhlík Dřevěný obal na truhlík tmavý 62 cm z masivního smrku, mořený do teplého hnědého odstínu. Vyrobený v chráněné dílně AMADEA v Česku....
Dřevěný obal na truhlík se srdcem bílý, 52x21,5x17cm Český výrobek
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



